1120-220K-RC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µH Nieekranowane Rdzeń bębnowy, drutowe Cewka indukcyjna 7.2 A Maks. 19mOhm Promieniowe
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
1120-220K-RC
Numer produktu DigiKey
1120-220K-RC-ND
Producent
Numer produktu producenta
1120-220K-RC
Opis
FIXED IND 22UH 7.2A 19 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
1120-220K-RC Modele
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 19mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Rdzeń bębnowy, drutowe
Obudowa / skrzynia
Promieniowe
Materiał - rdzeń
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,810" (20,57mm)
Indukcyjność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)
Tolerancja
±10%