IHB2BV220K jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 0
Arkusz danych
22 µH Nieekranowane Uzwojenie Cewka indukcyjna 6.9 A Maks. 19mOhm Promieniowe, cylinder pionowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IHB2BV220K
Numer produktu DigiKey
IHB2BV220K-ND
Producent
Numer produktu producenta
IHB2BV220K
Opis
FIXED IND 22UH 6.9A 19 MOHM TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Ekranowanie
Nieekranowane
Prod.
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 19mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 130°C
Opakowanie
Torba
Częstotliwość indukcyjności - próba
1 kHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Typ
Uzwojenie
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, cylinder pionowy
Indukcyjność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,825" (20,96mm)
Tolerancja
±10%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,840" (21,34mm)