Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 526
Arkusz danych
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 500mA 6,5V - 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VXO7805-500-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-VXO7805-500-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-VXO7805-500-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-VXO7805-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
VXO7805-500-M-TR
Opis
DC DC CONVERTER 5V 2.5W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VXO7805-500-M-TR Modele
Kategoria
Moc (W)
2.5 W
Prod.
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Sprawność
90%
Status części
Nie do nowych projektów
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Moduł nieizolowany PoL
Obudowa / skrzynia
Moduł 4-SMD
Liczba wyjść
1
Rozmiar / wymiar
0,53" x 0,49" x 0,14" (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (min.)
6,5V
Agencja zatwierdzająca
EN
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Numer standardowy
55024; 55032 Klasa A
Napięcie - wyjściowe 1
Bazowy numer produktu
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA