PXO7805B-500-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PXO7805B-500-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PXO7805B-500-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PXO7805B-500-M-TRDKR-ND
Producent
Numer produktu producenta
PXO7805B-500-M-TR
Opis
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A,6.5~36
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 5V 500mA 6,5V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
PXO7805B-500-M-TR Modele
Prod.
Funkcje
Zdalne wł./wył.
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Napięcie - wejściowe (min.)
6,5V
Rozmiar / wymiar
0,53" x 0,49" x 0,14" (13,5mm x 12,5mm x 3,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, aktywny wysoki
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Numer standardowy
Moc (W)
1.99 W