SWM12-24-NV-P5
Numer produktu DigiKey
179-SWM12-24-NV-P5-ND
Producent
Numer produktu producenta
SWM12-24-NV-P5
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
Medyczne
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,11" x 1,62" x 1,11" (53,5mm x 41,2mm x 28,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Numer standardowy
C22,2 No. 60601-1; 55024; 55032 Klasa B; 60601-1; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Moc (W)
12 W