L6R12-240
Numer produktu DigiKey
364-1269-ND
Producent
Numer produktu producenta
L6R12-240
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
24V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Stałe ostrze Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Tri-Mag, LLC
Polaryzacja
Środek dodatni
Seria
Zastosowania
ITE (handel)
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
Poziom VI
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Ameryka Północna
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 9,5mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Stałe ostrze
Złącze wejściowe
NEMA 1-15P
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,32" x 1,61" x 1,00" (59,0mm x 40,9mm x 25,4mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
24V
Agencja zatwierdzająca
cUL, FCC, UL
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Numer standardowy
Moc (W)
12 W