SDI160G-56-U2-P51 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
56V 160 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SDI160G-UD Series | Datasheet Preview
SDI200G Series GaN Adapters | First Look Video
SDI160G-56-U2-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-56-U2-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-56-U2-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 160W
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI160G-56-U2-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Sprawność
90%
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Europa
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Rozmiar / wymiar
6,34" x 2,13" x 1,31" (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
56V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,86A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
160 W