SDI200-56-U2-P51
Numer produktu DigiKey
SDI200-56-U2-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI200-56-U2-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 200W
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
56V 200 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SDI200-56-U2-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Producent
Bel Power Solutions
Zastosowania
ITE (handel)
Seria
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 2
Opakowanie
Skrzynka
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Status części
Aktywny
Złącze wyjściowe
DIN zasilania, 4 wtyki
Region wykorzystania
Europa
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
7,21" x 3,19" x 1,67" (183,2mm x 81,0mm x 42,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Agencja zatwierdzająca
CB Scheme, CSA, EN, FCC, IEC, PSE, UL
Napięcie - wyjściowe
56V
Numer standardowy
C22,2 No. 60950-1; 55024; 55032 Klasa B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3; 62368-1
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,58A
Waga
1.808lb (820g)
Moc (W)
200 W