SDI160G-56-U-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-56-U-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-56-U-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 56V 160W
Szczegółowy opis
56V 160 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy I) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Modele EDA/CAD
SDI160G-56-U-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Sprawność
90%
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
59" (1,50m)
Forma
Biurkowy (klasy I)
Złącze wejściowe
IEC 320-C14
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
6,34" x 2,13" x 1,31" (161,0mm x 54,2mm x 33,2mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
56V
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,86A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
160 W