SDI160G-12-UD-P51
Numer produktu DigiKey
179-SDI160G-12-UD-P51-ND
Producent
Numer produktu producenta
SDI160G-12-UD-P51
Opis
AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 150W
Szczegółowy opis
12V 150 W AC/DC Zewnętrzny Biurkowy (klasy II) Adapter Przewód (sprzedawany osobno) Wejście
Modele EDA/CAD
SDI160G-12-UD-P51 Modele
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
150mW (maks.)
Sprawność
90%
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Długość sznura
47,2" (1,20m)
Forma
Biurkowy (klasy II)
Złącze wejściowe
IEC 320-C8
Typ wejścia
Przewód (sprzedawany osobno)
Rozmiar / wymiar
5,91" x 2,13" x 1,30" (150,0mm x 54,0mm x 33,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Napięcie - wyjściowe
12V
Prąd - wyjściowy (maks.)
12,5A
Bazowy numer produktu
Moc (W)
150 W