PXO7806-500-M-TR
Numer produktu DigiKey
179-PXO7806-500-M-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
179-PXO7806-500-M-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
179-PXO7806-500-M-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PXO7806-500-M-TR
Opis
DC-DC NON-ISOLATED, 0.5 A, 8~36
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Moduł nieizolowany PoL Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 6,5V 500mA 8V - 36V Wejście
Modele EDA/CAD
PXO7806-500-M-TR Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
500mA
Prod.
Moc (W)
3.25 W
ITE (handel)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (z odciążaniem)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
91%
Napięcie - wejściowe (min.)
8V
Rozmiar / wymiar
0,47" x 0,47" x 0,18" (12,0mm x 12,0mm x 4,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V