Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Bel Power Solutions
W magazynie: 13
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 2,083A 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PQAE50-D24-S24-U
Numer produktu DigiKey
179-PQAE50-D24-S24-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQAE50-D24-S24-U
Opis
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PQAE50-D24-S24-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,083A
Producent
Moc (W)
50W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Sprawność
91%
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
24V