PST50W-36-S24B
Numer produktu DigiKey
179-PST50W-36-S24B-ND
Producent
Numer produktu producenta
PST50W-36-S24B
Opis
DC-DC ISOLATED, 50W, 9.5~75 VDC
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 24V 2,08A 75V Wejście
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
2,08A
Producent
Bel Power Solutions
Moc (W)
50W
Seria
Napięcie - izolacji
4.2 kV
Opakowanie
Skrzynka
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Status części
Aktywny
Sprawność
90%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
9,5V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
75V
Rozmiar / wymiar
4,60" x 2,40" x 1,46" (116,8mm x 61,0mm x 37,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
24V