Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 0
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 3,333A 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PQAE50-D24-S15-U
Numer produktu DigiKey
179-PQAE50-D24-S15-U-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQAE50-D24-S15-U
Opis
DC-DC ISOLATED, 50 W, 18~36 VDC
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PQAE50-D24-S15-U Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy (maks.)
3,333A
Producent
Moc (W)
15W
Seria
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Opakowanie
Taca
Zastosowania
ITE (handel)
Status części
Nie do nowych projektów
Sprawność
91%
Typ
Moduł izolowany
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,17" x 2,06" x 0,75" (55,0mm x 52,3mm x 19,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Liczba wyjść
1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Napięcie - wyjściowe 1
15V