PRC60-24-S15 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Eaton - Electronics Division
W magazynie: 10
Arkusz danych
Moduł izolowany Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 15V 4A 9V - 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PRC60-24-S15
Numer produktu DigiKey
179-PRC60-24-S15-ND
Producent
Numer produktu producenta
PRC60-24-S15
Opis
DC-DC, ISOLATED, 60 W, 9 ~ 36 VD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
PRC60-24-S15 Modele
Kategoria
Moc (W)
60 W
Prod.
Napięcie - izolacji
1.6 kV
Seria
Zastosowania
ITE (handel), kolejnictwo
Opakowanie
Rurka
Funkcje
Wyjście nastawne, zdalne włączanie/wyłączanie
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 105°C (z odciążaniem)
Typ
Moduł izolowany
Sprawność
92%
Liczba wyjść
1
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Obudowa / skrzynia
Moduł 6-DIP
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,00" x 1,00" x 0,41" (50,8mm x 25,4mm x 10,5mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe 1
Agencja zatwierdzająca
CE, UKCA
Prąd - wyjściowy (maks.)
4A