PQA50-D24-S12-T jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 36
Arkusz danych
Similar
Bel Power Solutions
W magazynie: 55
Arkusz danych
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 4,17A 36V Wejście
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
PQA50-D24-S12-T
Numer produktu DigiKey
179-PQA50-D24-S12-T-ND
Producent
Numer produktu producenta
PQA50-D24-S12-T
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 50W
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
PQA50-D24-S12-T Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Producent
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,17A
Seria
Moc (W)
50W
Opakowanie
Taca
Napięcie - izolacji
1.5 kV
Status części
Nieaktualne
Sprawność
91%
Typ
Obudowane
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Napięcie - wejściowe (min.)
18V
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V
Rozmiar / wymiar
2,99" x 1,24" x 0,84" (76,0mm x 31,5mm x 21,2mm) (dł. x szer. x wys.)