VHK50W-Q24-S12
VHK50W-Q24-S12
VHK50W-Q24-S12
Numer produktu DigiKey
179-VHK50W-Q24-S12-ND
Producent
Numer produktu producenta
VHK50W-Q24-S12
Opis
DC/DC CONVERTER 12V 50W
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Obudowane Przetwornice DC/DC 1 Wyjście 12V 4,16A 36V Wejście
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
VHK50W-Q24-S12 Modele
Kategoria
Napięcie - wyjściowe 1
12V
Producent
Bel Power Solutions
Prąd - wyjściowy (maks.)
4,16A
Seria
Moc (W)
50W
Opakowanie
Skrzynka
Sprawność
82%
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Typ
Obudowane
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Napięcie - wejściowe (min.)
9V
Rozmiar / wymiar
4,23" x 4,01" x 1,50" (107,5mm x 101,8mm x 38,0mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wejściowe (maks.)
36V