0ZCF0125FF2C
Numer produktu DigiKey
5923-0ZCF0125FF2CTR-ND - Taśma i szpula (TR)
5923-0ZCF0125FF2CCT-ND - Taśma cięta (CT)
5923-0ZCF0125FF2CDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
0ZCF0125FF2C
Opis
PTC RESET FUSE 33V 1.25A 2920
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Polimerowe Bezpieczniki resetowalne PTC 33V 1.25 A Ih Montaż powierzchniowy 2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
0ZCF0125FF2C Modele
Kategoria
Czas do wyzwolenia
2 s
Producent
Bel Fuse Inc.
Rezystancja - początkowa (Ri) (min.)
50 mOhms
Seria
Rezystancja - po wyzwoleniu (R1) (maks.)
250 mOhms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Typ
Polimerowe
Obudowa / skrzynia
2920 (7351 metryczne), wklęsłe
Napięcie - maks.
33V
Rozmiar / wymiar
0,290" x 0,202" (7,36mm x 5,12mm) (dł. x szer.)
Prąd - podtrzymania (Ih) (maks.)
1.25 A
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)
Prąd - wyzwalania (It)
2.5 A
Agencja zatwierdzająca
AEC-Q200, cURus, TUV
Prąd - maks.
100 A