APXG160ARA101ME61G
Numer produktu DigiKey
565-4527-2-ND - Taśma i szpula (TR)
565-4527-1-ND - Taśma cięta (CT)
565-4527-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
APXG160ARA101ME61G
Opis
CAP ALUM POLY 100UF 20% 16V SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF 16 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 27mOhm 15000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
APXG160ARA101ME61G Modele
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
15000h przy 105°C
Producent
Chemi-Con
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
3 A @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Typ
Polimer
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,240" (6,10mm)
Pojemność
100 µF
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,209" x 0,209" (5,30mm x 5,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - znamionowe
16 V
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka - SMD
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
27mOhm