Q12AB6FF30Q
Numer produktu DigiKey
2170-Q12AB6FF30Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12AB6FF30Q
Opis
PHOTO SEN 30MM LO BIPOLAR
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 1,181" (30mm) NPN/PNP - aktywowane światłem
Modele EDA/CAD
Q12AB6FF30Q Modele
Metoda połączenia
Złącze
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Odległość wykrywania
1,181" (30mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V