Q12AB6FF15Q
Numer produktu DigiKey
2170-Q12AB6FF15Q-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q12AB6FF15Q
Opis
PHOTO SEN 15MM LO BIPOLAR
Standardowy czas realizacji przez producenta
7 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Tłumienie tła Czujniki optyczne 0,591" (15mm) NPN/PNP - aktywowane światłem
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
Q12AB6FF15Q Modele
Kategoria
Czas odpowiedzi
1,3ms, 900µs
Producent
Banner Engineering Corporation
Konfiguracja wyjściowa
NPN/PNP - aktywowane światłem
Seria
Źródło światła
LED
Opakowanie
Torba
Metoda połączenia
Złącze
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
IP67, IEC
Metoda wykrywania
Tłumienie tła
Temperatura robocza
-20°C - 55°C
Odległość wykrywania
0,591" (15mm)
Bazowy numer produktu
Napięcie - zasilania
10V - 30V