A-TB500-VK10 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Ilustracja dla A-TB500-VK10 jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-VK10
Numer produktu DigiKey
A-TB500-VK10-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-VK10
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 5MM
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 45° Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-VK10 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - UL
15 A
Napięcie - UL
300 V
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Liczba pozycji
10
Pozycje na poziom
10
Materiał styku
Mosiądz
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)