VK1071500000G
Numer produktu DigiKey
609-4268-ND
Producent
Numer produktu producenta
VK1071500000G
Opis
TERM BLOCK HDR 10POS 5MM
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Pozycyjna kostka zaciskowa Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony) 0,197" (5,00mm) 45° Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Prąd - UL
15 A
Seria
Napięcie - UL
300 V
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Typ
Listwa, wtyki męskie, osłonięte (4 strony)
Wykończenie powierzchni współpracujących styku
Cyna
Liczba pozycji
10
Klasa palności materiału
UL94 V-0
Pozycje na poziom
10
Materiał styku
Stop miedzi
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Żywica termoplastyczna
Raster
0,197" (5,00mm)
Długość tylnej części styku
0,161" (4,10mm)
Orientacja listwy
45°
Wysokość izolacji
0,571" (14,50mm)