A-TB500-VJ12H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 189
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Arkusz danych
On Shore Technology Inc.
W magazynie: 0
On Shore Technology Inc.
Amphenol Anytek
Amphenol Anytek
Ilustracja dla A-TB500-VJ12H jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
A-TB500-VJ12H
Numer produktu DigiKey
A-TB500-VJ12H-ND
Producent
Numer produktu producenta
A-TB500-VJ12H
Opis
TERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
Szczegółowy opis
12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
A-TB500-VJ12H Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Assmann WSW Components
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Pozycje na poziom
12
Materiał styku - powłoka
Mosiądz
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V