VJ1201550000G jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Amphenol Anytek
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
TE Connectivity AMP Connectors
W magazynie: 189
Arkusz danych
Phoenix Contact
W magazynie: 0
Assmann WSW Components
On Shore Technology Inc.
On Shore Technology Inc.
Ilustracja dla VJ1201550000G jest niedostępna
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
VJ1201550000G
Numer produktu DigiKey
VJ1201550000G-ND
Producent
Numer produktu producenta
VJ1201550000G
Opis
TERM BLK 12P SIDE ENTRY 5MM PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,197" (5,00mm) Otwór przelotowy
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
Amphenol Anytek
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Funkcje
Blokowanie (z boku)
Opakowanie
Zbiorcze
Kolor
Zielone
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 115°C
Liczba poziomów
1
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Pozycje na poziom
12
Materiał uchwytu - powłoka
Stal - niklowana
Raster
0,197" (5,00mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,4Nm (3,5lb-in)
Prąd
20 A
Gwint wkręta
M3
Napięcie
300 V
Bazowy numer produktu
Przekrój przewodu
12-30 AWG
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (6)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
VJ1201520000GAmphenol Anytek0VJ1201520000G-ND8,21181 złOdpowiednik parametryczny
1-282856-2TE Connectivity AMP Connectors189A98108-ND48,40000 złOdpowiednik parametryczny
1892893Phoenix Contact01892893-ND61,03300 złOdpowiednik parametryczny
A-TB500-VJ12HAssmann WSW Components0A-TB500-VJ12H-ND9,16080 złOdpowiednik parametryczny