Q6P1BXXY24E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 31
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 54
Arkusz danych
W magazynie: 0
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q6P1BXXY24E
Q6P1BXXY24E
Q6P1BXXY24E
Numer produktu DigiKey
679-1432-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6P1BXXY24E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Milikandele znamionowe
30mcd
Kolor lampy
Żółte
Kolor soczewki
Żółte
Napięcie
24V