Q6P1CXXY24E
Q6P1CXXY24E
Q6P1CXXY24E
Numer produktu DigiKey
679-1462-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q6P1CXXY24E
Opis
LED PNL IND YELLOW DIFF 3MM SLDR
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 24V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,24" (6,10mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
3mm, T-1
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
30mcd
Kolor lampy
Żółte
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Żółte
Styl zakończenia
Zacisk lutowany
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V