Q16P1CXXG24E nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q16P1CXXG24E
Q16P1CXXG24E
Q16P1CXXG24E
Numer produktu DigiKey
679-1679-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q16P1CXXG24E
Opis
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,63" (16,00mm)
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Napięcie
24V