Q16P1BXXG24E jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 100° 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Q16P1BXXG24E
Numer produktu DigiKey
679-1694-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q16P1BXXG24E
Opis
LED PNL IND GRN DIFF 10MM QUICK
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,63" (16,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z kopułkową górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
60mcd
Kolor lampy
Zielone
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
24V