Q14P1CXXSB24E_View2
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
Q14P1CXXSB24E
Numer produktu DigiKey
679-4171-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CXXSB24E
Opis
LED PNL IND BLUE CLEAR SLDR
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Niebieskie Przezroczyste 24V 20mA Zacisk lutowany
Kategoria
Napięcie
24V
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)