Q14P1CXXHR24E
Numer produktu DigiKey
679-3695-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14P1CXXHR24E
Opis
LED PNL IND RED DIFF QUICK CON
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone Rozproszone 24V 20mA Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)
Kategoria
Napięcie
24V
Prąd
20mA
Opakowanie
Taca
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Milikandele znamionowe
2800mcd
Kolor lampy
Czerwone
Styl zakończenia
Szybkozłącze - 0,110" (2,8mm)