Q14F5BXXHG12E
Numer produktu DigiKey
679-4158-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F5BXXHG12E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 16MM LDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
12V
Producent
APEM Inc.
Prąd
20mA
Seria
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Opakowanie
Zbiorcze
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 16,00mm
Typ
LED
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Kolor lampy
Zielone
Milikandele znamionowe
250mcd
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)