Q14F5CXXHG12E
Numer produktu DigiKey
679-4164-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F5CXXHG12E
Opis
LED PNL IND GREEN DIFF 16MM LDS
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Zielone Rozproszone 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Napięcie
12V
Prąd
20mA
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (14,00mm)
Status części
Aktywny
Rozmiar soczewki
Śr. 16,00mm
Kolor lampy
Zielone
Milikandele znamionowe
250mcd
Kolor soczewki
Zielone
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)