Q14F3BXXY12E
Numer produktu DigiKey
679-2869-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q14F3BXXY12E
Opis
LED PNL IND YLW DIFF 10MM LEADS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Żółte Rozproszone 100° 12V 20mA Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Prąd
20mA
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,55" (13,97mm)
Opakowanie
Torba
Rozmiar soczewki
Śr. 10,00mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
4mcd
Kolor lampy
Żółte
Kąt widzenia
100°
Kolor soczewki
Żółte
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
Zamienniki (2)
Numer katalogowyProducent Ilość dostępnaNumer produktu DigiKey Cena jednostkowa Rodzaj zamiennika
Q14F3BXXY12EAPEM Inc.12679-2869-ND70,70000 złOdpowiednik parametryczny
Q14F3CXXY12EAPEM Inc.16679-2893-ND70,70000 złOdpowiednik parametryczny
W magazynie: 12
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Torba
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Other Suppliers on DigiKey
10W magazynie