Q10F5ANZZRGB24ECA nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
APEM Inc.
W magazynie: 80
Arkusz danych
LED Wskaźnik panelu Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) Rozproszone 60° 24V 20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
LED RGB Indicators
Q10F5ANZZRGB24ECA
Numer produktu DigiKey
679-Q10F5ANZZRGB24ECA-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q10F5ANZZRGB24ECA
Opis
LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd
20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 7,80mm
Milikandele znamionowe
330mcd czerwone, 750mcd zielone, 150mcd niebieskie
Kolor lampy
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Kąt widzenia
60°
Kolor soczewki
Przezroczyste
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Napięcie
24V