Q10F5ANZZRGB12ECA
Numer produktu DigiKey
679-Q10F5ANZZRGB12ECA-ND
Producent
Numer produktu producenta
Q10F5ANZZRGB12ECA
Opis
LED PNL IND RGB DIFF 7.80MM LDS
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
LED Wskaźnik panelu Czerwone, zielone, niebieskie (RGB) Rozproszone 60° 12V 20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Kategoria
Prąd
20mA czerwone, 20mA zielone, 20mA niebieskie
Producent
APEM Inc.
Kształt wycięcia w tablicy
Okrągłe
Seria
Wymiary wycięcia w tablicy
0,394" (10,00mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar soczewki
Śr. 7,80mm
Status części
Aktywny
Styl soczewki
Okrągłe z płaską górną częścią
Typ
LED
Milikandele znamionowe
330mcd czerwone, 750mcd zielone, 150mcd niebieskie
Kolor lampy
Czerwone, zielone, niebieskie (RGB)
Kąt widzenia
60°
Kolor soczewki
Przezroczyste
Styl zakończenia
Odprowadzenia przewodów - 7,87" (200,00mm)
Przezroczystość soczewki
Rozproszone
Stopień ochrony
IP67
Parametry znamionowe
Prąd stały
Bazowy numer produktu
Napięcie
12V