SRFL029-100
Numer produktu DigiKey
627-1092-ND
Producent
Numer produktu producenta
SRFL029-100
Opis
RF ANT 748MHZ/892MHZ FLAT PATCH
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz GSM, LTE, W-CDMA Płaska łata Anteny RF 698MHz - 798MHz, 824MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz, 2,3GHz - 2,4GHz, 2,5GHz - 2,69GHz 3,8dBi U.FL (UMCC), I-PEX MHF1 Samoprzylepna
Kategoria
Liczba pasków
5
Producent
Antenova
VSWR
1,7
Seria
Straty odbiciowe
-8dB
Opakowanie
Zbiorcze
Wzmocnienie
3,8dBi
Status części
Aktywny
Funkcje
Kabel - 100mm
Standard/grupa RF
Telefonia komórkowa
Zakończenie
U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Grupa częstotliwości
Szerokie pasmo
Typ mocowania
Samoprzylepna
Częstotliwość (środkowa/pasmo)
748MHz, 892MHz, 1,94GHz, 2,35GHz, 2,6GHz
Wysokość (maks.)
0,006" (0,15mm)
Zakres częstotliwości
698MHz - 798MHz, 824MHz - 960MHz, 1,71GHz - 2,17GHz, 2,3GHz - 2,4GHz, 2,5GHz - 2,69GHz