LTC6655BHMS8-4.096#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LTC6655BHMS8-4.096#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LTC6655BHMS8-4.096#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LTC6655BHMS8-4.096#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LTC6655BHMS8-4.096#TRPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,025% 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LTC6655BHMS8-4.096#TRPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
0,25ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
0,67ppmrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
13,2V
Status części
Aktywny
Prąd - zasilania
7,5mA
Typ odniesienia
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Typ wyjścia
Stały
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4,096V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Prąd - wyjściowy
5 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Tolerancja
±0,025%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
2ppm/°C