LTC6655BHMS8-4.096#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LTC6655BHMS8-4.096#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LTC6655BHMS8-4.096#PBF
Opis
IC VREF SERIES 0.025% 8MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,025% 8-MSOP
Modele EDA/CAD
LTC6655BHMS8-4.096#PBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
0,67ppmrms
Opakowanie
Rurka
Napięcie - wejściowe
13,2V
Prąd - zasilania
7,5mA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
4,096V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Prąd - wyjściowy
5 mA
Tolerancja
±0,025%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
2ppm/°C