LT6656AIS6-1.25#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT6656AIS6-1.25#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-LT6656AIS6-1.25#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
505-LT6656AIS6-1.25#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT6656AIS6-1.25#TRMPBF
Opis
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Seria napięcie odniesienia IC ±0,05% TSOT-23-6
Modele EDA/CAD
LT6656AIS6-1.25#TRMPBF Modele
Kategoria
Szum - od 0,1Hz do 10Hz
30ppmp-p
Producent
Analog Devices Inc.
Szum - od 10Hz do 10kHz
50µVrms
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Napięcie - wejściowe
2,2V - 18V
Prąd - zasilania
1,5µA
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,25V
Obudowa / skrzynia
SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6
Prąd - wyjściowy
5 mA
Obudowa dostawcy urządzenia
TSOT-23-6
Tolerancja
±0,05%
Bazowy numer produktu
Współczynnik temperaturowy
10ppm/°C