ADP151ACPZ-1.8-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP151ACPZ-1.8-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP151ACPZ-1.8-R7
Opis
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Modele EDA/CAD
ADP151ACPZ-1.8-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
20 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
350 µA
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
6-UDFN podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wejściowe (maks.)
5,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-LFCSP-UD (2x2)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V