LT3020EMS8-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT3020EMS8-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3020EMS8-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA 8-MSOP
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT3020EMS8-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
250 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
3.5 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
58dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Spadek napięcia (maks.)
0,285V przy 100mA