LT3020IMS8-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT3020IMS8-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT3020IMS8-1.5#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.5V 100MA 8-MSOP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 100mA 8-MSOP
Modele EDA/CAD
LT3020IMS8-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
250 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
3.5 mA
PSRR
58dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
10V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Spadek napięcia (maks.)
0,285V przy 100mA