LT3009EDC-3.3#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 3 396
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 1 637
Arkusz danych
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA 6-DFN (2x2)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3009EDC-3.3#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT3009EDC-3.3#TRPBF-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT3009EDC-3.3#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT3009EDC-3.3#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
6 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
1 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
61dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 20mA