LT3009EDC-3.3#TRMPBF
Numer produktu DigiKey
LT3009EDC-3.3#TRMPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT3009EDC-3.3#TRMPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT3009EDC-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT3009EDC-3.3#TRMPBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 20MA 6-DFN
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 20mA 6-DFN (2x2)
Modele EDA/CAD
LT3009EDC-3.3#TRMPBF Modele
Prąd - zasilania (maks.)
1 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
61dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
6-WFDFN podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
6-DFN (2x2)
Spadek napięcia (maks.)
0,45V przy 20mA