LT1965IMS8E-1.5#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1965IMS8E-1.5#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1965IMS8E-1.5#PBF
Opis
IC REG LIN 1.5V 1.1A 8-MSOP-EP
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,1A 8-MSOP-EP
Modele EDA/CAD
LT1965IMS8E-1.5#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.1 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
40 mA
PSRR
75dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm) podkładka odsłonięta
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP-EP
Spadek napięcia (maks.)
0,49V przy 1,1A