ATMEGA2560-16AU
Numer produktu DigiKey
ATMEGA2560-16AU-ND
Producent
Numer produktu producenta
ATMEGA2560-16AU
Opis
IC MCU 8BIT 256KB FLASH 100TQFP
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
AVR AVR® ATmega Mikrokontrolery IC 8-bitowe 16MHz 128K x 16 FLASH 100-TQFP (14x14)
Modele EDA/CAD
ATMEGA2560-16AU Modele
Rozmiar pamięci EEPROM
4K x 8
Rozmiar RAM
8K x 8
Napięcie - zasilania (Vcc/Vdd)
4,5V - 5,5V
Przetworniki danych
A/D 16x10b
Temperatura robocza
-40°C - 85°C (TA)
Prędkość
16MHz