LT1963AES8-2.5#TRPBF
Numer produktu DigiKey
LT1963AES8-2.5#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
LT1963AES8-2.5#TRPBFCT-ND - Taśma cięta (CT)
LT1963AES8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
LT1963AES8-2.5#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 1.5A 8-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 8-SO
Modele EDA/CAD
LT1963AES8-2.5#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
120 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 1,5A