LT1963AES8-1.8#PBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1963AES8-1.8#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1963AES8-1.8#PBF
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 8-SO
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
LT1963AES8-1.8#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
120 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
63dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 1,5A