LT1963AES8-1.8#TRPBF jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 10 946
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Analog Devices Inc.
W magazynie: 303
Arkusz danych
W magazynie: 0
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 361
Similar
Microchip Technology
W magazynie: 434
Semtech Corporation
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 1,5A 8-SO
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT1963AES8-1.8#TRPBF
Numer produktu DigiKey
505-LT1963AES8-1.8#TRPBFTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
LT1963AES8-1.8#TRPBF
Opis
IC REG LINEAR 1.8V 1.5A 8-SO
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
LT1963AES8-1.8#TRPBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
1.5 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
120 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
PSRR
63dB (120Hz)
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
1,8V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-SO
Spadek napięcia (maks.)
0,55V przy 1,5A